0
Koszyk (0) X

Łączna kwota

0,00 

ZFŚS 2023 – co można sfinansować z funduszu socjalnego?
21 września 2023

ZFŚS 2023 – co można sfinansować z funduszu socjalnego?

Wielu pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, że zadowoleni pracownicy to klucz do sukcesu firmy. Jednym z narzędzi, które pomagają zwiększyć zadowolenie pracowników, jest Fundusz Socjalny. W tym artykule przyjrzymy się, na co dokładnie można przeznaczyć środki z Funduszu Socjalnego oraz przedstawimy rozwiązania w zakresie Kart Podarunkowych, które doskonale sprawdzą się przy świadczeniach ZFŚS.

Cele Funduszu Socjalnego: Na Co Można Przeznaczyć Środki?

 1. Premie i Nagrody Pracowników: Jednym z najpopularniejszych sposobów wykorzystania Funduszu Socjalnego jest nagradzanie pracowników za ich wysiłek i zaangażowanie. Premie i nagrody motywują do lepszej pracy i wzmacniają więź z firmą.
 2. Szkolenia Firmowe: Inwestycja w rozwijanie umiejętności pracowników zwiększa efektywność zespołu i prowadzi do lepszych wyników. Fundusz Socjalny może pokryć koszty szkoleń.
 3. Imprezy Pracownicze: Organizacja imprez firmowych to doskonały sposób na budowanie relacji między pracownikami i tworzenie pozytywnej atmosfery w firmie. Fundusz Socjalny może wesprzeć takie wydarzenia.
 4. Stołówki Firmowe: Zapewnienie pracownikom możliwości korzystania z stołówki firmowej to sposób na zdrowe odżywianie i oszczędność czasu. Fundusz może pomóc w finansowaniu tego projektu.
 5. Dofinansowanie Dojazdów do Pracy: W 2023 roku, zapewniając pracownikom dofinansowanie do dojazdów do pracy, firma wspiera mobilność i zmniejsza koszty związane z komunikacją.
 6. Prywatna Opieka Medyczna: Zdrowie pracowników to klucz do efektywnej pracy. Fundusz Socjalny może pokryć część kosztów prywatnej opieki medycznej dla pracowników.
 7. Zakup Środków Trwałych: Jeśli firma potrzebuje nowego wyposażenia lub narzędzi, Fundusz Socjalny może wesprzeć ten cel, co przekłada się na efektywność pracy.
 8. Wynagrodzenia Pracowników Obsługujących Fundusz Socjalny: Nie można zapominać o osobach, które pracują nad zarządzaniem Funduszem Socjalnym. Ich wynagrodzenie również jest finansowane z Funduszu.

Karty Podarunkowe ZFŚS – kategorie

Chcąc zwiększyć atrakcyjność Funduszu Socjalnego, coraz więcej firm decyduje się na zakup kart podarunkowych dla pracowników. W sklepie Multivoucher wychodzimy naprzeciw potrzebom pracodawców. Specjalnie na potrzeby Funduszu Świadczeń Socjalnych stworzyliśmy Vouchery ZFŚS uniwersalne Multivoucher, zgodne z aktualnymi przepisami i kategoriami ZFŚS:

 1. Uniwersalna Karta podarunkowa Multivoucher ZFŚS Gastronomiczny
 2. Uniwersalna Karta podarunkowa Multivoucher ZFŚS Kids
 3. Uniwersalna Karta podarunkowa Multivoucher ZFŚS Kultura
 4. Uniwersalna Karta podarunkowa Multivoucher ZFŚS Sport
 5. Uniwersalna Karta podarunkowa Multivoucher ZFŚS Transport
 6. Uniwersalna Karta podarunkowa Multivoucher ZFŚS Wypoczynkowy

Uniwersalne vouchery ZFŚŚ – lista sklepów

Zastanawiasz się, do jakich sklepów pracownicy otrzymają dostęp, jeśli zdecydujesz się na dany voucher ZFŚS z oferty Multivoucher dla firm? Przychodzimy z odpowiedzią!

Voucher ZFŚS Gastronomiczny

Jeśli zdecydujesz się na zakup vouchera ZFŚS Gastronomiczny, Twój pracownik zyska możliwość wyboru poszczególnych produktów: voucher Pyszne.pl, voucher Uber Eats, Salad Story, Costa Coffee, North Fish, Telepizza, bon podarunkowy Kaufland, karta podarunkowa Biedronka. Uniwersalny voucher gastronomiczny Multivoucher to doskonała alternatywa dla bonów Sodexo.

Voucher ZFŚS Kids

W przypadku zakupu Karty Podarunkowej dla dzieci Twojego pracownika, będzie miał on możliwość wykorzystania jej na Kartę Podarunkową Smyk oraz Świat Zabawek. W przypadku benefitów dla dzieci, coraz więcej firm rezygnuje z gotowych paczek z zabawkami. Dzieci mają różne zainteresowania i preferują zabawki, o których mogą nie wiedzieć nawet sami rodzice, a co dopiero ich pracodawcy. Decydując się na Karty Podarunkowe ZFŚS Kids, z pewnością sprawisz radość swojemu pracownikowi oraz jego pociechom!

Voucher ZFŚS Kultura

Środki z Uniwersalna Karta podarunkowa Multivoucher ZFŚS Kultura można przeznaczyć na: Bilety do Multikina, voucher Eventim, bilet Cinema City, bilet do kina Helios, kartę podarunkową Prezent Marzeń, voucher Katalog Marzeń, kartę podarunkową Sun&snow. Pracownicy mają wówczas możliwość wyboru spośród wielu popularnych rozwiązań. Niech sami zdecydują, czy chcą wybrać się do kina, na koncert, a może lot balonem!

Voucher ZFŚS Sport

Środki z Uniwersalna Karta podarunkowa Multivoucher ZFŚS Sport można przeznaczyć na: Kartę Podarunkową Adidas, Decathlon, Intersport oraz Forpro. Twój pracownik doskonale wie, co jest mu potrzebne do sportowych aktywności. Czy będzie to namiot decathlon czy buty adidas. Jeśli dasz pracownikowi wybór, z pewnością wykorzysta go na swoje aktualne potrzeby.

Voucher ZFŚS Transport

Środki z Uniwersalna Karta podarunkowa Multivoucher ZFŚS Transport pracownik może przeznaczyć na przejazd Free Now, Uber Rides, Panek wynajem i Traficar. W dzisiejszych czasach każdy z nas preferuje różne środki transportu, Czy będzie to wynajem auta czy przejazd taksówką – niech zdecyduje o tym Twój pracownik, a Ty nie zaprzątaj sobie tym głowy!

Voucher ZFŚS Wypoczynkowy

Wczasy pod gruszą? Mamy na to sposób – Uniwersalna Karta Podarunkowa Multivoucher ZFŚS przeznaczona specjalnie na wypoczynek. Voucher ZFŚS wypoczynkowy daje pracownikom wybór spośród popularnych biur podróży i sklepów: Wakacje.pl, Sun&Snow, Travelist, ClubMed. Wakacje last minute, weekend w Paryżu, a może luksusowe wakacje all incliusive? Wszystko to dostępne pod jedną Kartą.

Jedna Karta ZFŚS – wiele możliwości

W dzisiejszych czasach do wyboru mamy szereg sklepów, atrakcji, możliwości. Nie stawiaj na ograniczenia, postaw na multum możliwości. Zyskasz przy tym nie tylko zadowolenie pracowników, ale również wygodę rozliczeń. Czas zdecydować się na świadczenia socjalne dla pracowników na miarę XXI wieku!