0
Koszyk (0) X

Łączna kwota

0,00 

Kim jesteśmy?

Multivoucher.pl to największy w Polsce sklep internetowy z kartami podarunkowymi.

Wszystkie nasze karty podarunkowe są w formie wirtualnej, czyli są kodami. Można je przesłać za pomocą poczty e-mail, SMS lub wiadomości na komunikatorze internetowym oraz odebrać w formie fizycznej. Dzięki temu unikamy kosztów i problemów związanych z przesyłkami pocztowymi, kurierskimi itd.

Dodatkowo Multivoucher to także uniwersalna karta podarunkowa, którą można kupić w naszym sklepie. Można go zamienić na jedną z tysięcy różnych kart podarunkowych z platformy Multivoucher.pl.

Idealny prezent – karta podarunkowa

Karta podarunkowa, która nazywana jest inaczej jako bon podarunkowy lub bon towarowy to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Osoba obdarowana wybierze swój podarunek zgodnie z osobistymi preferencjami, dlatego nie musisz się martwić, że nie trafisz w jej gust. Jeżeli potrzebujesz uniwersalnego prezentu, który pozwala obdarowanej osobie samodzielnie zadecydować, co konkretnie chciałaby dostać, dobrym wyborem z pewnością będzie karta upominkowa do sklepu, który posiada szeroki asortyment.

Karta podarunkowa od Multivoucher.pl

Karta prezentowa z naszego asortymentu pozwala na zakupy zarówno w sklepach fizycznych oraz internetowych. Dostępna jest między innymi:

ikea karta podarunkowa

karta podarunkowa rossmann

empik karta podarunkowa

karta podarunkowa netflix

karta podarunkowa biedronka

karta podarunkowa allegro

zalando karta podarunkowa

decathlon karta podarunkowa

douglas karta podarunkowa

h&m karta podarunkowa         

smyk karta podarunkowa

home and you karta podarunkowa

Karty podarunkowe ze sklepu Multivoucher są w formie wirtualnej i w przeciągu minuty są już dostępne dla klienta. Sprezentuj kartę podarunkową – to gwarancja trafionego wyboru oraz zadowolenia obdarowanej osoby. Karta podarunkowa nadaje się na każdą okazję, niezależnie do tego, czy jest to prezent dla chłopaka na urodziny, prezent na rocznicę, prezent na osiemnastkę, wyjątkowy prezent ślubny czy prezent dla szefa.

Dlaczego karta podarunkowa to dobry prezent?

Karta podarunkowa to bardzo wygodny prezent. Nie trzeba znać dokładnych zainteresowań, gustu czy zachcianek obdarowanej osoby. Wystarczy mniej więcej orientować się, co lubi i na co sam chętnie wydaje pieniądze. Główną zaletą karty podarunkowej jest z pewnością oszczędność czasu – nie musisz godzinami zastanawiać się, co wybrać. Nasz voucher prezentowy jest strzałem w dziesiątkę, zarówno dla najmłodszego i dla dorosłych!

Pomysł na prezent pod choinkę – voucher

Z nami można zrealizować setki podarunków, więc z pewnością jest w czym wybierać! Wybierz jedną z kart podarunkowych i podaruj możliwość wyboru marzenia każdej osobie. Karta podarunkowa zakupiona w naszym sklepie ma termin ważności 12 miesięcy, którą może wykorzystać na wybraną kwotę. Karty upominkowe zapewniają bardzo komfortowe warunki podczas zakupów. Wybierasz i kupujesz to, o czym tylko marzysz, sugerując się jedynie wysokością kwoty zawartej na karcie podarunkowej. Niezależnie od tego, czy będzie to karta podarunkowa do Uber Eats, karta podarunkowa do Pyszne.pl, karta podarunkowa do Steam czy karta podarunkowa TK MAXX to możesz mieć pewność, że przypadnie do gustu. Nie czekaj i zobacz, jak szerokie zestawienie kart upominkowych przygotował nasz sklep internetowy!


Dlaczego Multivoucher

Największy w Polsce sklep z kartami podarunkowymi

Wszystkie nasze karty podarunkowe są w formie wirtualnej, czyli są kodami. Można je przesłać za pomocą poczty e-mail, SMS lub wiadomości na komunikatorze internetowym oraz odebrać w formie fizycznej. Wiele osób pyta czy karta podarunkowa to to samo co karta upominkowa lub prezentowa?
Odpowiadamy, że tak ! Karta podarunkowa może być różnie nazywana przez właścicieli marek. Wielu klientów określa vouchery takimi słowami jak karta upominkowa, karta prezentowa a także voucher prezentowy czy bon upominkowy lub bon towarowy.

  • ponad 100 znanych marek i sieci handlowych, najszersza oferta na rynku
  • vouchery na zakupy zarówno w sklepach fizycznych jak i internetowych
  • wszystkie karty upominkowe są dostępne w formie elektronicznej, jako kody alfanumeryczne
  • natychmiastowa dostawa do Klienta – w ciągu 1 minuty
  • dostarczanie kart podarunkowych następuje poprzez e-mail lub SMS

Więcej o nas

784 252 sprzedanych voucherów

663 221 szczęśliwych nabywców