0
Koszyk (0) X

Łączna kwota

0,00 

Karty podarunkowe Sprzedaż B2B

Zależy Ci na zawsze skutecznej i uniwersalnej zachęcie swoich pracowników i partnerów biznesowych? Multivoucher to najlepsza motywacja dla Twoich współpracowników, którzy sami decydują na co i w jaki sposób go zrealizować. Stale powiększający się wachlarz możliwości jakie daje system świadczeń pozapłacowych oparty o Multivoucher sprawdzi się w każdej sytuacji. Komfort podarowania zawsze trafionego prezentu, czy satysfakcjonującej nagrody skutecznie podniesie zaangażowanie w powierzone obowiązki, czy atrakcyjność konkursów i akcji promocyjnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z rynkiem B2B voucherów i kart podarunkowych w Europie. Stale śledząc zachowania konsumenckie i ich rosnące wymagania stworzyliśmy sklep internetowy przeznaczony dla najbardziej wymagającego klienta. Rozwiązania, które przedstawiamy mają w pełni elastyczny i w pełni cyfrowy charakter przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dodatkowo wybierając cyfrową formę dystrybucji stawiasz na ekologię i oszczędzasz na kosztach wysyłki ponieważ pracownik otrzymuje SMS lub email z kodem do zrealizowania na multivoucher.pl.

Vouchery elektroniczne są coraz częściej stosowanymi narzędziami motywacji i wsparcia w małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach. Prezent w takiej formie bardzo często przekazywany jest pracownikom w ramach specjalnych okazji, czy chęci wynagrodzenia ich wyróżniającego się zaangażowania. Największą zaletą Multivouchera jest jego wszechstronność. Obdarowana osoba sama wybiera na co go wykorzysta ze stale powiększającego się portfolio produktów i usług najpopularniejszych marek, a więc masz pewność, że będzie w pełni zadowolona z takiej formy premii, czy wynagrodzenia, bo sama zdecyduje na co ją przeznaczy.  Uniwersalny charakter może mieć także formę budowania i dbania o trwałe, wartościowe relacje z kontrahentami w formie, która zawsze jest odpowiednia. Wszystko zależy od Ciebie.

Kim jesteśmy ?
Od 2009 roku Multivoucher jest liderem rynku voucherów oraz kart podarunkowych w Polsce. Dostarczamy je do banków, programów lojalnościowych obsługujących miliony klientów, korporacji oraz działów human resources największych firm. Dzięki stale rozwijającej się sieci naszych partnerów, która obecnie zawiera około 100 największych marek możemy poszczycić się setkami kart podarunkowych i milionami produktów oraz usług, na które można je wymienić. Dzięki profesjonalnemu zespołowi naszych ekspertów od lat wspieramy największe firmy w Polsce i na świecie rozwijając ich kanały sprzedaży kart podarunkowych oraz voucherów elastycznie dopasowując się do trendów rynkowych i różnych rodzajów działalności. Ze względu na rosnące zainteresowanie zakupami online w 2020 roku uruchomiliśmy sklep Multivoucher.pl stawiający na zasadę user friendly, w którym każdy w zaledwie kilkadziesiąt sekund zrealizuje zakup wymarzonej karty podarunkowej.

Multivoucher to nie tylko sklep. To także w pełni uniwersalna karta podarunkowa, którą klient może wymienić na miliony towarów i usług dostępnych w całej Polsce. Dając ją pracownikowi zawsze masz pewność, że będzie w pełni zadowolony z takiej formy premii, czy wynagrodzenia, bo sam zdecyduje na co ją przeznaczy.

Wszystkie karty podarunkowe dostarczamy w formie kodów pocztą e-mail. Kody można przesłać osobom obdarowanym elektronicznie w dowolny sposób: pocztą e-mail, SMS lub poprzez wiadomość na komunikatorze internetowym.

Nasze kody można realizować zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Jeśli interesuje cię zakup większej ilości kart podarunkowych lub systematyczna współpraca prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny na numer +48 530 893 663

Dlaczego Multivoucher

Największy w Polsce sklep z kartami podarunkowymi

Wszystkie nasze karty podarunkowe są w formie wirtualnej, czyli są kodami. Można je przesłać za pomocą poczty e-mail, SMS lub wiadomości na komunikatorze internetowym oraz odebrać w formie fizycznej. Wiele osób pyta czy karta podarunkowa to to samo co karta upominkowa lub prezentowa?
Odpowiadamy, że tak ! Karta podarunkowa może być różnie nazywana przez właścicieli marek. Wielu klientów określa vouchery takimi słowami jak karta upominkowa, karta prezentowa a także voucher prezentowy czy bon upominkowy lub bon towarowy.

  • ponad 100 znanych marek i sieci handlowych, najszersza oferta na rynku
  • vouchery na zakupy zarówno w sklepach fizycznych jak i internetowych
  • wszystkie karty upominkowe są dostępne w formie elektronicznej, jako kody alfanumeryczne
  • natychmiastowa dostawa do Klienta – w ciągu 1 minuty
  • dostarczanie kart podarunkowych następuje poprzez e-mail lub SMS

Więcej o nas

784 252 sprzedanych voucherów

663 221 szczęśliwych nabywców