0
Koszyk (0) X

Łączna kwota

0,00 

Płatności


Przelew Tradycyjny
Akceptowalny jest przelew tradycyjny na konto po kontakcie z biurem obsługi klienta: [email protected]
Jak to działa ?
Przy składaniu zamówienia wybierz Przelew tradycyjny otrzymasz notę księgową do opłacenia. Prosimy o uwzględnienie w tytule przelewu numeru zamówienia.
Przelew prosimy wysłać na numer konta: 24 2490 0005 0000 4530 6000 0746

Przelew on-line

Najszybszym sposobem płatności jest płatność Blikiem, dzięki niej otrzymasz swój voucher w minutę!
Masz możliwość zapłaty przelewem on-line. W tym celu na stronie płatności wybierz opcję „Przelew on-line”.


Jak to działa?
– Przy składaniu zamówienia wybierz sposób płatności przelewem on-line.
– Zostaniesz przekierowana/przekierowany na stronę PayU zawierającą listę banków.
– Wybierz swój bank.
– Zaloguj się i zatwierdź płatność.
– Po zatwierdzeniu płatności automatycznie powrócisz na stronę multivoucher.pl aby potwierdzić sfinalizowanie zamówienia


Gotówka
www.multivoucher.pl akceptuje płatność gotówką. Aby zapłacić gotówką przy odbiorze zamówienia, należy najpierw zaznaczyć odpowiedni sposób płatności. Domyślnym sposobem płatności będzie „Płatność przy odbiorze”. Nie ma możliwości wyboru opcji «Płatność przy odbiorze » przy dostawie przez Paczkomat.


Karty płatnicze
Możesz wygodnie opłacić swoje zamówienie korzystając także z karty płatniczej. Podaj dane karty, aby zrealizować płatność.


Google Pay

Apple Pay

MasterpassPłatność kodem
Kodem Multivoucher pod którym kryje się określony nominał można płacić za zakupy wszystkich voucherów w tym samym nominale w sklepie internetowym multivoucher.pl
Kod Multivoucher nie uprawnia do wymiany lub zwrotu pieniędzy, nawet częściowego, w przypadku zgubienia, kradzieży lub zniszczenia.

W celu realizacji kodu Multivoucher w sklepie internetowym multivoucher.pl należy podać kod poprzez wpisanie go oznaczonym miejscu.  
Aktualny status vouchera oraz jego datę ważności możesz sprawdzić w z zakładce multivoucher.pl/sprawdz-status-vouchera na multivoucher.pl lub skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Multivoucher pod numerem tel.+ 48 530 893 663.


Polityka zwalczania nadużyć finansowych
Każda z przyjętych metod płatności podlega weryfikacji przez Multivoucher. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji transakcji, sprzedaży lub wysyłki w przypadku podejrzenia o oszustwo lub działanie niezgodne z prawem.

Dlaczego Multivoucher

Największy w Polsce sklep z kartami podarunkowymi

Wszystkie nasze karty podarunkowe są w formie wirtualnej, czyli są kodami. Można je przesłać za pomocą poczty e-mail, SMS lub wiadomości na komunikatorze internetowym oraz odebrać w formie fizycznej. Wiele osób pyta czy karta podarunkowa to to samo co karta upominkowa lub prezentowa?
Odpowiadamy, że tak ! Karta podarunkowa może być różnie nazywana przez właścicieli marek. Wielu klientów określa vouchery takimi słowami jak karta upominkowa, karta prezentowa a także voucher prezentowy czy bon upominkowy lub bon towarowy.

  • ponad 100 znanych marek i sieci handlowych, najszersza oferta na rynku
  • vouchery na zakupy zarówno w sklepach fizycznych jak i internetowych
  • wszystkie karty upominkowe są dostępne w formie elektronicznej, jako kody alfanumeryczne
  • natychmiastowa dostawa do Klienta – w ciągu 1 minuty
  • dostarczanie kart podarunkowych następuje poprzez e-mail lub SMS

Więcej o nas

784 252 sprzedanych voucherów

663 221 szczęśliwych nabywców