Najczęściej zadawane pytania FAQ

1. W jaki sposób otrzymam kartę podarunkową i ile będę na nią czekać ?

Do wyboru jest kilka form dostawy (czas oczekiwania podany w dniach roboczych od momentu wpłynięcia płatności na nasze konto):
1. przesyłkę pocztową (z reguły 1 dzień, max 2 dni robocze)
2. odbiór własny w biurze (w godzinach pracy biura)
3. przesyłkę elektroniczną (w formie pliku PDF oraz kodu bezpośrednio wysłanego na email) – w ciągu 1 minuty od złożenia zamówienia (24h/7 dni w tygodniu)

Sam wybierasz, gdzie zostanie dostarczona przesyłka. Możemy wysłać ją zarówno do ciebie na adres korespondencyjny, jak i jakikolwiek inny dowolnie przez Ciebie wybrany. Jeśli chcesz zrobić osobie Obdarowanej niespodziankę to prezent możemy dostarczyć bezpośrednio do niej (nie martw się – notę prześlemy mailowo do Ciebie).

2. Jak mogę zapłacić za kartę podarunkową ?

Oferujemy Ci kilka form płatności. Możesz wybrać spośród następujących opcji:

 1. BLIK 
 2. Przelewy24 :
  • Przelewy online
  • Karta kredytowa 
  • BLIK
 3. Przelew tradycyjny na konto (w tytule prosimy o podanie numeru zamówienia) na numer konta:
  24 2490 0005 0000 4600 2540 8659

Szczegóły

3. Jakie korzyści niesie za sobą kupienie uniwersalnej karty podarunkowej Multivoucher ?

Multivoucher to uniwersalna karta podarunkowa, dzięki której zawsze trafisz w potrzeby i oczekiwania osoby, którą obdarowujesz.

A o to właśnie chodzi prawda ? 🙂
To prezent, który skrywa nieskończoną ilość możliwości oraz ofertę kilkudziesięciu znanych i lubianych marek. Miliony pomysłów na oryginalne prezenty, które spełniają najskrytsze marzenia, dostarczają niezapomniane emocje i przede wszystkim zostawiają uśmiech na twarzach bliskich.

Multivoucher może zostać wykorzystany na wszystkie dostępne vouchery w naszym sklepie, wystarczy wpisać go w podsumowaniu płatności i gotowe !

Sprawdź: Jak wykorzystać Multivoucher ?

4. Dlaczego najlepiej kupować vouchery na Multivoucher.pl niż organizować prezenty samodzielnie ?

Kilka argumentów dlaczego warto kupić karty podarunkowe u nas:

 • Wszystkie Nasze vouchery są ważne zwykle 12 miesięcy (w zależności o partii zamówienia) więc osoba Obdarowana będzie mieć długi czas na zrealizowanie prezentu
 • Prezent taki jak multivoucher jest uniwersalny, więc osoba obdarowana sama wybierze odpowiedni dla siebie voucher i wykorzysta go na swój wymarzony cel.
 • Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami dzięki czemu zapewniamy wysoki standard realizacji usług i bezproblemową obsługę klienta 🙂
 • Mamy duże doświadczenie – wysłaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy voucherów dla naszych klientów.
 • Proponujemy wygodny proces zakupu – dzięki możliwości samodzielnego wydruku vouchera (opcja dostawy eVoucher PDF) nieszablonowy prezent możesz mieć nawet minutę przed przyjęciem!

5. Jak wybrać odpowiedni voucher ?


Najłatwiej znaleźć odpowiednie przeżycie, korzystając z menu kategorii u góry strony lub z naszej wyszukiwarki w górnym menu. Zróżnicowanie kryteriów gwarantuje, że nasze propozycje przeżyć będą trafne. Można też szukać karty podarunkowej w konkretnej kategorii lub wpisując konkretną frazę lub nazwę marki w wyszukiwarkę tekstową. A jeśli nie jesteś pewien, który prezent będzie najodpowiedniejszy to zawsze możesz kupić Multivoucher  – kupon o określonej wartości pieniężnej, który Obdarowany będzie mógł wymienić na dowolną kartę podarunkową z naszej oferty.

6. Prezent jest mi potrzebny już teraz, zaraz mam przyjęcie czy mogę być pewien, że zostanie mi on dostarczony ?


Oczywiście! To bardzo proste. Dla osób poszukujących prezentu na ostatnią chwilę przewidzieliśmy generując voucher w formie PDF w emailu gotowy do wydruku i już minutę po zakończeniu procesu zakupowego będziesz miał w swojej skrzynce mailowej gotowy do wydrukowania voucher.

7. Czy voucher jest uniwersalny ?

Tak, każdy voucher jest uniwersalny i niema na nim podanych danych kupującego oraz obdarowywanej osoby.

8. Czy na voucherze widoczna jest cena ?

Na voucherze nie ma ceny, potwierdzenie zakupu otrzymujesz jedynie na adres email.

9. Czy w trakcie zamawiania muszę podać dane osoby, która będzie realizować prezent?

Nie – voucher jest na okaziciela. Każda obdarowana osoba może wykorzystać kod alfanumeryczny w wygodnym dla siebie sklepie.

10. Czy kod rabatowy łączy się z Uniwersalną kartą Multivoucher?

Kody rabatowe i uniwersalna karta Multivoucher nie łączą się. Połączyć można jedynie dwie karty Multivoucher.

Sposoby realizacji voucherów

1. Otrzymałem voucher i kod alfanumeryczny na email jak mam go wykorzystać ?

Kody u naszych partnerów różnią się w zależności od wykorzystania, zawsze w mailu podsumowującym zamówienie otrzymujesz regulamin realizacji vouchera gdy są to zakupy online należy wpisać go w koszyku w podsumowaniu zamówienia na przykład w przypadku wykorzystania Multivouchera należy go wpisać tutaj:

Gdy jest to natomiast sklep fizyczny kod alfanumeryczny należy podać go przy kasie kasjerowi.

2. Zgubiłem voucher. Czy mogę otrzymać duplikat ?

Po pierwsze nie martw się. Wystawimy Ci duplikat. Skontaktuj się z jak najszybciej z naszym Biura Obsługi klienta poprzez adres email: [email protected] , bo musimy szybko unieważnić ważność pierwotnego vouchera. Wystawienie duplikatu nie jest możliwe tylko wtedy kiedy osoba, która w sposób nieupoważniony weszła w jego posiadanie dokona realizacji vouchera zanim Ty zgłosisz nam fakt jego zaginięcia. 

3. Moja karta podarunkowa traci termin ważności co w takim przypadku ?

Jeśli zgłosisz nam to odpowiednio wcześniej przed upływem daty ważności, przedłużymy termin realizacji by twój voucher został wykorzystany ! Zgodnie z regulaminem konieczny jest kontakt z nami najpóźniej na 30 dni przed upływem daty ważności.

Dlaczego Multivoucher

Największy w Polsce sklep z kartami podarunkowymi

Wszystkie nasze karty podarunkowe są w formie wirtualnej, czyli są kodami. Można je przesłać za pomocą poczty e-mail, SMS lub wiadomości na komunikatorze internetowym oraz odebrać w formie fizycznej. Wiele osób pyta czy karta podarunkowa to to samo co karta upominkowa lub prezentowa?
Odpowiadamy, że tak ! Karta podarunkowa może być różnie nazywana przez właścicieli marek. Wielu klientów określa vouchery takimi słowami jak karta upominkowa, karta prezentowa a także voucher prezentowy czy bon upominkowy lub bon towarowy.

 • ponad 100 znanych marek i sieci handlowych, najszersza oferta na rynku
 • vouchery na zakupy zarówno w sklepach fizycznych jak i internetowych
 • wszystkie karty upominkowe są dostępne w formie elektronicznej, jako kody alfanumeryczne
 • natychmiastowa dostawa do Klienta – w ciągu 1 minuty
 • dostarczanie kart podarunkowych następuje poprzez e-mail lub SMS

Więcej o nas

34 700 sprzedanych voucherów

22 400 szczęśliwych nabywców