0
Koszyk (0) X

Łączna kwota

0,00 

Jak działa Multivoucher?

Multivoucher to największy w Polsce sklep internetowy z kartami podarunkowymi.

Zbliżają się urodziny bliskiej osoby, a Ty nie masz pomysłu na prezent?  A może wybierasz się na wesele? Nieważne. Nasza oferta to wyjątkowe, idealnie dopasowane prezenty dla każdego i na każdą okazję. Po prostu kupujesz uniwersalny Multivoucher, który obdarowana osoba może wymienić na kartę podarunkową do sklepu ulubionej marki.

Wiesz czym interesuje się bliska osoba lub znasz jej ulubioną markę? To jeszcze lepiej! Kupujesz w naszym sklepie kartę podarunkową do sklepów modowych, sportowych, urodowych lub do ulubionej marki.

Zamówione karty podarunkowe dostajesz natychmiast w formie kodu przesłanego e-mailem lub SMS-em.

Kod można zrealizować w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Uniwersalny Multivoucher to o prezent idealnie dopasowany do oczekiwań i potrzeb obdarowanej osoby. To prezent za którym kryje się oferta kilkudziesięciu znanych i lubanych marek, czyli tysiące produktów i usług. To mnóstwo pomysłów, o których sami byśmy nie pomyśleli. To oryginalne prezenty, które dostarczają niezwykłych wrażeń, wyzwalają emocje i są marzeniami wartymi spełnienia.

 Z pasją tworzymy wyjątkowe przeżycia dla Was i Waszych bliskich!


Jeśli chcesz wykorzystać swój Multivoucher wystarczy, że trakcie finalizowania zakupu przy Wyborze vouchera i kupującego wpiszesz swój unikalny kod w odpowiednim miejscu i klikniesz dodaj. Kody mogą się łączyć!

Pamiętaj, żeby wpisać dane zamawiającego. Jeśli chcesz otrzymać notę księgową zaznacz pole “Chcę otrzymać fakturę/notę księgową”.


Jeśli wszystkie dane się zgadzają kliknij przycisk Następny krok.


Zapoznaj się z regulaminem i potwierdź to zaznaczając odpowiednie pole. Na koniec kliknij Zamawiam i płacę i skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie formy płatności.

Regulamin realizacji uniwersalnego vouchera Multivoucher

Dlaczego Multivoucher

Największy w Polsce sklep z kartami podarunkowymi

Wszystkie nasze karty podarunkowe są w formie wirtualnej, czyli są kodami. Można je przesłać za pomocą poczty e-mail, SMS lub wiadomości na komunikatorze internetowym oraz odebrać w formie fizycznej. Wiele osób pyta czy karta podarunkowa to to samo co karta upominkowa lub prezentowa?
Odpowiadamy, że tak ! Karta podarunkowa może być różnie nazywana przez właścicieli marek. Wielu klientów określa vouchery takimi słowami jak karta upominkowa, karta prezentowa a także voucher prezentowy czy bon upominkowy lub bon towarowy.

  • ponad 100 znanych marek i sieci handlowych, najszersza oferta na rynku
  • vouchery na zakupy zarówno w sklepach fizycznych jak i internetowych
  • wszystkie karty upominkowe są dostępne w formie elektronicznej, jako kody alfanumeryczne
  • natychmiastowa dostawa do Klienta – w ciągu 1 minuty
  • dostarczanie kart podarunkowych następuje poprzez e-mail lub SMS

Więcej o nas

784 252 sprzedanych voucherów

663 221 szczęśliwych nabywców